ייעוץ לוגיסטי

Logistics consulting 

מקור המונח "לוגיסטיקה" מגיע מן המילה לוגוס בלטינית, ומשמעותו בין היתר כוללת היגיון ויחסים. במהלך ההיסטוריה התחום התפתח כחלק אינטגרלי מצרכי צבאות העולם לדאוג לאספקת ציוד, מזון ושתיה יעילה ללוחמים שלהם, גם במצבים בהם קווי האספקה התארכו.

מאז עברו הרבה מים תחת הגשר ותחום הלוגיסטיקה נמצא בשימוש נרחב בכלל תחומי החיים המודרניים, גם אם לא תמיד שמים לכך לב. משפט מפורסם שנאמר על התחום אומר ש"לוגיסטיקה טובה היא לוגיסטיקה שקטה", כלומר כזו שלא שמים אליה לב.

ברמה המופשטת מדובר בניהול זרימת המידע ומשאבים בין נקודה A לנקודה B במטרה לעמוד בדרישות לקוחות, ספקים, יצרנים, חברות, כוחות  צבא וכו.

אנו בPDC מבינים את החשיבות העצומה שיש לתחום הלוגיסטיקה על חיי העסק שלך ומציעים מגוון שירותים בהתאמה אישית על מנת לספק לך שקט תעשייתי ושיפור תהליכי נרחב. בין אם זה בחיסכון בעלויות ע"י תכנון נכון יותר של שרשרת הייצור/האספקה, בין אם ע"י מציאת מסלולים יעילים יותר להובלת הציוד ובין אם זה ע"י ניהול נכון יותר של המידע בארגון ע"י בחינת הקיים ובניית מנגנוני שיפור שונים.

  • בחינת ובניית תהליכי עבודה: בעולמות השילוח, מחסנים, שרשרת אספקה, חומרים מסוכנים, ביטוח ועוד. החל משלב האפיון הכללי ועד ליצירת מסמכים טכניים עם תיעוד מלא של איך צריך לבצע דברים בצורה נכונה ויעילה.
  • ליווי בתהליך הרכש ישירות מול הספקים בחו"ל: הליכה יד-ביד עם הלקוח ישירות אל היצרנים בחו"ל וסיוע בהשלמת עסקאות תוך בחירת תנאי המכר הטובים ביותר.
  • תיעוד ויצירת סטי מסמכים: כאשר סוחרים בשוק הבינלאומי, יש צורך בהכנת מסמכים שונים על מנת להעביר את המוצרים שלך דרך רשויות המכס השונות בעולם. PDC מציעה שירותי הכנה ותיעוד ניירת כך שלך יישאר מכשול אחד פחות לצלוח.
  • הקמת מערכי שירות חלפים (RMA): חברות טכנולוגיה יצרניות נדרשות לספק שירות ואחריות ללקוחות שלהם בחו"ל ע"י שליחת ציוד חלופי והחזרת חלפים ארצה לתיקון . מדובר בהליך שגוזל המון זמן וכסף וללא ניהול מקצועי ואחראי, יכול לגרום לעיכובים, אי-נעימויות מול לקוחות ועלויות מנופחות.
    אנחנו מספקים שירותי ייעוץ ומיקור חוץ כולל לתהליכים הללו.

PDC – את הדאגה תשאירו לנו.

מה מייחד אותנו?

בקש הצעת מחיר

-----------------------------------------------------------
נגישות