מסחר מקוון ואמזון FBA

E-Commerce 

מסחר מקוון הוא היא שיטה לביצוע עסקאות מסחריות בצורה דיגיטלית תוך שימוש ברשת האינטרנט. בהקשר הלוגיסטי הכוונה היא לעסקים קטנים וגדולים כאחד אשר מתחילים למכור את הסחורה שלהם גם (או רק) באינטרנט. אופן עבודה דיגיטלי שכזה מכיל בתוכו המון יתרונות שאין בעסק פיזי רגיל כאשר העיקריים הם חיסכון עצום בהוצאות קבועות (אין צורך בחנות פיזית / נדרשים פחות עובדים) ופוטנציאל החשיפה ללקוחות גדול בהרבה.

בכפר הגלובלי הנוכחי כמעט כל מוכר או בעל עסק מקוון יכול, בעזרת מעט תושייה ורצון, להיכנס לשווקים בינלאומיים חדשים לגמרי. עד לעידן האינטרנט רוב השווקים העולמיים היו סגורים בפני זרים וכעת יש מגמה הולכת וגוברת של גלובליזציה אשר מאפשרת כמעט לכל אדם דובר אנגלית לפרסם, לקנות ולמכור במדינות בצד השני של העולם. האפשרות הזו מאפשרת לנצל את היתרון היחסי של המוכר ולהגביר בצורה משמעותית את הרווחים שלו.

כמובן שאי אפשר לדבר על מסחר מקוון מבלי להתייחס לענקיות המסחר אמזון, אלי-אקספרס, יחד עם מתחרים כמו eBay, Rakuten, Etsy ועוד. אמזון הכניסה לשוק לפני יותר מ10 שנים את המונח FBA שכיום הוא כבר שם דבר בפיו של כל סוחר מקוון על כדור הארץ. שירות ה-FBA שמשמעותו Fulfillment by Amazon (מימוש ע"י אמזון) בעצם מאפשר למוכרים לשלוח את הסחורה שלהם למחסנים של אמזון ומשם לשבת על הספה ולהנות מהמופע. הצוותים של אמזון מטפלים עבור המוכרים בכל האספקטים האפשריים שקשורים למכירת הסחורה כולל קליטות למלאי, ליקוט, סימון מחדש, מכירה, שירות לקוחות וגבייה. כל זאת נעשה תמורת תשלום (לא כ"כ) סמלי אבל בכל זאת משתלם שכן ניתן להתרכז בפרסום המוצר בלבד ולהקדיש יותר זמן לפיתוח עסקי וכניסה לתחומי עסקים חדשים.

PDC מובילה את התחום מבחינת ייעוץ עסקי לבחינת כדאיות ואופן כניסה נכון לעולם המסחר האינטרנטי גם לעסקים קיימים וגם לעסקים חדשים.

שירותינו כוללים:

ליווי עסקים לעולם המכירות המקוון: בין אם מדובר בעסקים קטנים שמוכרים תכשיטים, אביזרים לרכב או חולצות ובין אם מדובר במפעלים או חברות סטארט-אפ יצרניות. אפשר (ולרוב מומלץ) לפתוח את העסק לשווקים חדשים ולהתחיל למכור יותר. בין אם מדובר באתר מכירות ובין אם מדובר בשימוש בפלטפורמות קיימות כמו אמזון ואיביי.

אמזון FBA: במידה ואתם מוכרים או מעוניינים להתחיל למכור מוצרים דרך מחסני אמזון ברחבי העולם ואין לכם מושג איך מתחילים או לחילופין אתם מעוניינים להתייעל ולהגדיל את שורת הרווח – אנחנו נדע להפנות אתכם לדרך הנכונה ביותר.

שרותי מיקור חוץ: לעיתים לא משתלם להחזיק מחסן עם מלאי פיזי ולפעמים אין כזו אפשרות. אם אתם מעוניינים להתחיל לייבא/לייצא אבל אין לכם תשתית נכונה או גב כלכלי מספיק רחב אנחנו כאן בשביל לעזור לכם למצוא את הפתרון הנכון ביותר.

PDC – את הדאגה תשאירו לנו.

מה מייחד אותנו?

בקש הצעת מחיר

-----------------------------------------------------------
נגישות