משלוחי צד ג' / Drop-Shipping

משלוח צד ג' הידוע בכינויו גם כ"דרופשיפינג" (או באנגלית Drop shipping), הוא בעצם שיטה לשילוח סחורות שבה היצרן אינו שומר סחורות אצלו במלאי, אלא מעביר הזמנות לקוח וחומרי גלם ישירות מיצרנים בחו"ל ללקוחות/ספקים גם כן בחו"ל במדינות אחרות.

כדוגמא ניתן למנות את חברת אפל שמשרדיה ממוקמים בארצות הברית, מפעליה בסין ולקוחותיה מפוזרים ברחבי העולם. כאשר אפל שולחת מכשירים לישראל היא אינה מבצעת זאת ע"י שילוח מסין לארה"ב ואז לישראל (הרי מדובר בבזבוז כלכלי על שילוח מיותר) אלא שולחת ישירות מהספק שלה בסין לארץ.

שיטה זו לרוב יקרה יותר כי לרוב הלקוחות אין מספיק כוח קנייה במדינות המוצא אך במבט כולל, עדיין לרוב משתלם יותר לעבוד איתה מאשר לשלוח למדינת הלקוח ומשם עוד משלוח למדינת היעד הסופי.

בין שירותי הלוגיסטיקה של חברת PDC ניתן למנות גם טיפול איכותי במשלוחי צד-ג', שהם כפי שהוסבר מעלה, משלוחים בין מדינות שונות שלא עוברים פיזית דרך ישראל. המשלוחים מטופלים משלב ביצוע ההזמנה (לעיתים גם לפני כן), ועד למסירה ביעד הסופי תוך הצגת תעודת משלוח חתומה בה מאשר הלקוח הסופי שקיבל את המטען במלואו.

לרוב מדובר בתפעול מסובך יותר שכן נוסף לכל האלמנטים "הרגילים" משילוח סטנדרטי (יבוא,יצוא) ההגבלות החוקיות מורכבות יותר שכן מדובר בחוקים ותקנות יבוא/יצוא של שתי מדינות שונות שהן לא ישראל.

מה מייחד אותנו?

בקש הצעת מחיר

-----------------------------------------------------------
נגישות