שירותי בלדרות

Courier services

שלוש חברות הבלדרות המוכרות בעולם הן FedEx, DHL ו-UPS כאשר נתח השוק של שלושתן יחד מתוך שוק שירותי הבלדרות העולמי הוא מעל 90%. מתחרים קטנים יותר הם Aramex ו-TNT. ההבדל העיקרי בין חברות בלדרות לחברות שילוח הוא ההתמחות שלהם. חברות בלדרות מתמחות בשינוע מטענים קטנים באוויר (לרוב עד 45-50 ק"ג) לעומת חברות שילוח שמתמחות במטענים כבדים ונפחיים בים, באוויר וביבשה.

למרות הנאמר לעיל, חברות הבלדרות כיום יודעות להתחרות במחירים ובשירות של חברות השילוח במשלוחים כבדים וגדולים יותר ולהפך. חברות השילוח יודעות להציע פתרונות טובים גם למשלוחי מעטפות וחבילות קטנות.

מאפיינים עיקריים של חברות הבלדרות הן:

  • התמחות בשילוח חבילות קטנות ומעטפות בארץ ולחו"ל.
  • משלוחי אקספרס (לרוב 2-4 ימים לכל העולם). בדר"כ יש אפשרות למסלול מעט ארוך יותר אך חסכוני יותר מבחינת עלות.
  • החבילות/מעטפות נסרקות בכל נקודה מרגע יציאתן ליעד ולכל משלוח מופק שטר מטען עם מספר זיהוי ייחודי יחד עם ברקוד אותו סורקים לכל אורך המסע שלו לחו"ל. זה מאפשר מעקב צמוד על המשלוח ע"י השולח, הלקוח ובעצם ע"י כל גורם שקיבל את מספר שטר המטען.
  • חברות הבלדרות הגדולות מחזיקות צי מטוסים משלהן ועל כן אינם תלויות באילוצים של חברות התעופה המסחריות. מדובר במטוסי תובלה בלבד המסוגלים להעמיס על עצמם טונות של חבילות ומעטפות.
  • יתרונות נוספים: אפשרות לשילוח משלוחים מכל הסוגים והגדלים, הובלה בצורה בטוחה ומאובטחת, נדרשת חתימה של המקבל עבור פריטים חשובים, משלוחים לכל רחבי העולם, אפשרות לשדרוג השירות ולשילוח מהיר יותר ועוד.

שירותי בלדרות תמיד היו פופולריים אך בשנים האחרונות, בהן המסחר המקוון והקניות באינטרנט נכנסו לתמונה, השימוש בהם התחיל לנסוק. היכולת להזמין פריטים גדולים  ומרובים ממוכרים מקוונים דרשו שירותי משלוחים מתקדמים. כאלו שלא יאפשרו ללקוחות רק לקבל את הפריטים שלהם אלא גם לאפשר למוכרים להציע משלוחים מהיום למחר, מהיום להיום, לבצע החזרות ועוד. משהו שאפשרי רק בשירותי בלדרות/שליחים.

אנו בPDC עובדים עם כל חברות הבלדרות במשק ע"פ סוג השירות הנדרש עבור הלקוחות שלנו. ההבדלים העיקריים בין החברות מלבד המחירים הם: התמחות באזורים שונים בעולם, רמת שירות שונה במחלקות השונות (טובים ביבוא, חלשים ביצוא וכו) והגבלות תפעוליות שונות (חלק לא מטיסות חומרים מסוכנים בעוד שחלק כן) ועוד.

 לחברתנו הסכמים ייחודיים עם כלל החברות במשק מה שמאפשר ללקוחות שלנו לקבל מחירים טובים יותר מאשר אם היו פונים לחברות הבלדרות בעצמם. נוסף למחיר טוב יותר אנו מציעים גם שירותים נלווים שונים כגון הפקת שטרי מטען והזמנת איסופים במקום הלקוחות, בדיקת חשבוניות שבועית/חודשית ומעקב אחר משלוחים וטיפול בזמן אמת בשם הלקוח.

PDC – את הדאגה תשאירו לנו.

מה מייחד אותנו?

בקש הצעת מחיר

-----------------------------------------------------------
נגישות